Loaded - Blueberry Custard 120 ml Premium Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Loaded - Blueberry Custard 120 ml Premium Likit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
364.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 9.10 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Blueberry Muhallebi by Overloaded Eliquid basit ama lezzetlidir. Bu mükemmel karışım Ruthless Vapor tarafından üretilmiştir. Eminim bu harika şirketi daha önce duymuşsunuzdur. ABD'deki en iyi mikserlerden biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı çizgi ve lezzet ile Blueberry Custard'ı denemeye çok hevesliydim. Vape suyu aşırı şekerli değildir, bu nedenle bobininiz veya fitiliniz için çok fazla endişelenmenize gerek yoktur. Bu ejuice vape hazır geldi, bu yüzden demlemeye ihtiyaç var ki bu harika! Tanınmış bir markadan bekleyeceğiniz gibi, tadından sonra herhangi bir kötü tat veya kimyasal ile karşılaşmazsınız. Pürüzsüz buharlar ve yoğun lezzetten başka bir şey yok.


Yabanmersinli Muhallebi Aşırı Yüklü Ejuice İncelemesi


LEZZET


Tahmin edebileceğiniz gibi ana iki lezzet yaban mersini ve muhallebidir. Şimdi, ilk bakışta bu, Apple Fritter by Loaded gibi daha karmaşık lezzetlerle karşılaştırıldığında biraz yumuşak görünebilir, ancak yanılıyorsunuz. Adından da anlaşılacağı gibi, 'Aşırı Yüklü' ağzına kadar lezzetle doludur.


Nefes aldığınızda, harika bir yaban mersini tabakası ile pürüzsüz bir vanilyalı muhallebi tadı yaşayacaksınız. Spesifik yaban mersini tadı, şekerlenmiş bir versiyona karşı gerçek hayattaki meyveyi tercih eder. Muhallebi aroması bir adım geri çekilirken, nefes verme yaban mersini üzerine odaklanır. Lezzetli acılık çok iyi çalışıyor ve genel olarak, bu bir eliquid'in vurucusu.

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz